31 Ekim 2018

Genç KBB İlkbahar Başkanı Doç. Dr. İbrahim Sayın'ın Daveti

Sayın hocalarım, değerli meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından "TKBBV İlkbahar Toplantısı" ismiyle 18-21 Nisan 2019 tarihlerinde Maxx Royal Otel’de (Belek /Antalya) düzenlenecek kongremiz bünyesinde ‘’Genç KBB İlkbahar Toplantısı‘’ adı altında 4.kez gerçekleştireceğimiz toplantıyı bildirmekten onur duyuyorum.

Geçen 3 yılda 200 genç meslektaşımız toplantımız bünyesinde konuşma fırsatı buldu. Oldukça dinamik ve verimli geçen toplantımız bu yıl da planladığımız haliyle 12 oturum halinde yapılacak olup, oturumları branşımıza ait tüm alt alanlarını içerecek şekilde yapılandıracağız. Bu yıl yeniliklerle zenginleştireceğimiz toplantı için başvuru yapan meslektaşlarımızı programa dâhil ederek, bilimsel bir ortamda kendi bilgi, tecrübe, cerrahi teknik, klinik çalışma veya yaklaşımlarını sunma olanağı sağlayacağız,

Klinik ve akademik olarak farklı seviyelerde olan ve farklı uygulamalara sahip hocalarımızın ve meslektaşlarımızın aynı salonlarda sunum yapmasının genç meslektaşlarımız için öğretici ve yol gösterici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Genç KBB İlkbahar Toplantısı’nın tüm değerli meslektaşlarımıza ve hocalarımıza açık olduğunu belirtmek isterim.

Sizlerin katılımıyla daha da güçlenecek olan kongre için, hepinizi bu zengin bilimsel ve sosyal programı paylaşmaya ve toplantımıza katılmaya davet ediyorum.

Birlikte büyüdüğümüze, değiştiğimize ve geliştiğimize olan inancımızla…

Saygılarımla

Doç. Dr. İbrahim Sayın
Genç KBB İlkbahar Toplantısı Başkanı

Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale