13 Nisan 2017

Genç KBB İlkbahar Toplantısı

Sayın hocalarım, değerli meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı tarafından  "TKBBV İlkbahar Toplantısı" ismiyle 13-16 Nisan 2017 tarihlerinde Maxx Royal Otel’de (Belek /Antalya) düzenlenecek kongremiz bünyesinde  ‘’Genç KBB İlkbahar Toplantısı‘’ adı altında 2.kez gerçekleştireceğimiz toplantıyı bildirmekten onur duyuyorum.

Geçen yıl 60 konuşmacı ile oldukça dinamik ve verimli geçen toplantımızı bu yıl da planladığımız haliyle 8 oturum halinde yapılacak olup, oturumları branşımıza ait tüm alt alanlarını içerecek şekilde yapılandıracağız. Başvuru yapan meslektaşlarımızı programa dâhil ederek, bilimsel bir ortamda kendi bilgi, tecrübe, cerrahi teknik, klinik çalışma veya yaklaşımlarını sunma olanağı sağlayacağız.,

Klinik ve akademik olarak farklı seviyelerde olan ve farklı uygulamalara sahip hocalarımızın ve meslektaşlarımızın aynı salonlarda sunum yapmasının genç meslektaşlarımız için öğretici ve yol gösterici olacağına inanıyoruz. Bu nedenle Genç KBB İlkbahar Toplantısı’nın tüm değerli meslektaşlarımıza ve hocalarımıza açık olduğunu belirtmek isterim.

Sizlerin katılımıyla daha da güçlenecek olan kongre için, hepinizi bu zengin bilimsel ve sosyal programı paylaşmaya ve toplantımıza katılmaya davet ediyorum.

Birlikte büyüdüğümüze, değiştiğimize ve geliştiğimize olan inancımızla…

Saygılarımla

Doç.Dr.İbrahim Sayın
Genç KBB İlkbahar Toplantısı Başkanı

Ağu 3.ERA-SUMMIT
Kiev/Ukrayna
28
2018
Eki MEDITRIO 3
Girne/KKTC
4
2018
Nis 4. İlkbahar Toplantısı
Antalya
18
2019
Haz ERA International Symposium on Asthma and Rhinitis
Sicily
13
2019
KBB Dernek   | KBB Yeterlik Kurulu   | Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale