21 Ekim 2016

İşitemeyen Çocuklar İçin Türkiyem Koşuyor

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı olarak ‘’İŞİTEMEYEN ÇOCUKLAR İÇİN TÜRKİYEM KOŞUYOR’’ adlı sosyal sorumluluk projesi kapsamında   13  Kasım 2016 tarihinde 38.  Vodafone Avrasya Maratonu esnasında sizlerin de katılacağı bir koşu düzenleyeğiz.

Bu projenin amacı  Türkiye Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Derneği ile birlikte Türkiye ‘ de işitme kaybı problemi yaşayan çocukların sorunlarına dikkat çekmek ve işitemeyen çocuklara işitme cihazları, yardımcı işitme cihaz aksesuarları ve adaptasyon uygulamaları temini için kullanılmak üzere Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı adına bağış toplamaktır.

Proje sahibi Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı adına başkan Prof. Dr. Murat Toprak olup Proje Koordinatörü Prof. Dr. Ferhan Öz’ dür.

Proje kapsamında Kulak Burun Boğaz, Odyoloji ve diğer bilim dalları, firmalar ve sosyal kuruluşların  katılım ve desteklerini talep ediyoruz.

Koşu 13 Kasım 2016 tarihinde 38. Vodafone Avrasya Maratonu sırasında yapılacak olup http://www.istanbulmarathon.org/ adresinden marathon/15 km/10 km/ halk koşusu seçeneklerinden birisiyle 30 Eylül 2016 tarihin kadar kayıt olmanızı rica ederiz.

Proje ortakları ve koşu detayları ileri bir tarihte tüm camiamıza bildirilecektir .

Saygılarımızla.

Prof.Dr.Ferhan Öz Prof.Dr.Murat Toprak
Proje Koordinatörü TKBBV Başkanı

 

Ağu 3.ERA-SUMMIT
Kiev/Ukrayna
28
2018
Eki MEDITRIO 3
Girne/KKTC
4
2018
Nis 4. İlkbahar Toplantısı
Antalya
18
2019
Haz ERA International Symposium on Asthma and Rhinitis
Sicily
13
2019
KBB Dernek   | KBB Yeterlik Kurulu   | Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale