14 Kasım 2016

İşitemeyen çocuklar için koştuk

Değerli meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı olarak son dönemlerde yaptığımız atılımlara bir yenisini ekleyerek  ‘’Sosyal Sorumluluk ‘’ projelerinde de aktif olarak yer almayı planlamıştık. Bu amaçla, proje ortağımız OKSUD ile birlikte,  38. Avrasya Maratonu sırasında ‘’Türkiyem İşitemeyen Çocuklar İçin Koşuyor’’ adı altında yapılacak bir koşu ve sonrasında 3 ay süre ile, işitme kaybı yaşayan çocukların cihaz ihtiyaçları ve yardımcı aksesuarlarının temini için, bağış toplamayı içeren bir projeyi oluşturarak gerekli izinleri aldık.

13 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz koşuya katılım yüksek seviyede idi. Bu projenin fikir sahibi  ve öncüsü Sn. Prof.Dr.Ferhan Öz’e ve projemize destek veren OKSUD başkanı Sn. Doç.Dr.Özlem Konukseven ve şahsında tüm odyoloji ailesine teşekkür ederiz. Koşunun tanıtımından gerçekleştirilmesine kadar olan tüm aşamalarda bize destek veren Doç.Dr.Orhan Yılmaz ve Doç.Dr.İbrahim Sayın’ a, koşumuza katılan üniversitelerimizin değerli hocaları ve öğrencilerine, firma ve sektör temsilcilerine ve en son dostlarımıza da yine teşekkür ederiz.

Bundan sonraki yıllarda da daha yoğun ve daha etkin biçimde yer alacağımız diğer sosyal sorumluluk projelerinde görüşmek dileğiyle.

Saygılarımla

Prof. Dr. Murat Toprak
Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı Başkanı

Mar Sistematik Makale Yazımı Eğitimi
İstanbul
10
2018
Nis 3. İLKBAHAR TOPLANTISI
Belek/Antalya
12
2018
Ağu 3.ERA-SUMMIT
Kiev/Ukrayna
28
2018
Eki MEDITRIO 3
Girne/KKTC
4
2018
KBB Dernek   | KBB Yeterlik Kurulu   | Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale