RİNOPLASTİ’ DE İNNOVATIF YAKLAŞIMLAR

Sayın meslektaşlarım,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı, kurulduğu 1994 yılından günümüze tüm KBB hekimlerine eğitim hizmeti vermektedir.

İstanbul, Ankara ve İzmir’ deki vakıf merkezlerinde yerli ve yabancı pekçok konuşmacıya ev sahipliği yapmış ve Ulusal Kongrelerde 1000’in üzerinde eğitsel kursu başarıyla organize etmiştir.

Hekimlerimizin eğitimi için verdiği desteği her platformda sürdürmeye devam eden vakfımız, bu kez de branşımızın en gözde ve gelişmeye açık konularından “Rinoplasti” üzerine tamamen farklı formatta bir toplantı düzenlemektedir.

“Rinoplasti’ de İnnovatif Yaklaşımlar” başlıklı bu toplantıda, şimdiye kadar kongrelerde genellikle son günün son oturumuna sıkıştırılan ve belki de burun estetiği yapanların en çok ilgisini çekecek olan yenilikler be kez tam 2 gün boyunca tartışılacaktır.

Cerrahi teknik ve ekipmanlardaki son yenilikler konularında söz sahibi hekimler tarafından en pratik noktalara dek derinlemesine paylaşılacaktır.

Ayrıca canlı ameliyat aktarımları ile katılımcıların sözkonusu yeni uygulamalara iyice hakim olmaları hedeflenmektedir. Organizasyon komitesi bu zorlu görevin altından kalkacak deneyimli ve motive cerrahlardan oluşmaktadır.

Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum. Nisan 2016’ da görüşmek üzere hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Prof.Dr. Fatih Öktem
Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı
Başkan Yardımcısı

Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale