Ana Sayfa : IMUMAX : IMUMAX KULLANIM KILAVUZU

IMUMAX KULLANIM KILAVUZU

Boğaz Spreyi ve Imumax Baby & Kids Boğaz Spreyi

Imumax Boğaz Spreyi ve Imumax Baby&Kids Boğaz Spreyi boğaz enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır.

Boğaz mukozası üzerinde etkinleşen bir film şeridi oluşturarak boğazın derin kısımlarından sıvıları mekanik olarak kendine doğru çeker, kuvvetli sıvı akışı sayesinde mevcut bakteri, serbest virüs partikülleri, toz partikülleri, ölü hücreler ve hücre kalıntılarını; mikrobiyolojik ve mikrobik kalıntıları temizler ve kurutur, mekanik antiseptik ve temizleme solüsyonu etkisi gösterir.

Etkinleşen film şeridi, boğaz yüzeyindeki kuruluğu, iritasyonu , yüzeysel boğaz tahrişini giderir ve boğaz ağrısını azaltır.

Imumax Baby&Kids Boğaz Spreyi, %100 doğal ve güvenli bileşime sahip ve 3 ile 16 yaş arasındaki çocuklarda boğaz enfeksiyonlarının ve ağrılarının tedavisi için özel olarak tasarlanmıştır.

Imumax Boğaz Spreyi ,sadece topikal kullanıma uygundur. Kullanımdan önce sprey kutusunu hafifçe çalkalayınız, kapağını açınız ve kutunun sprey ucunu boğazınıza dik bir şekilde tutunuz.

Boğaz yüzeyine uygulamak için spreye parmağınızla hafifçe basınız.

Imumax Baby&Kids Boğaz Spreyi, Boğaz yüzeyinde ince film tabaka oluşması için 4-5 doz uygulayınız. Tedavinin başladığı ilk 2-3 saat boyunca her 20-30 dakikada bir spreyin uygulanması ve daha sonra günde 3-4 defa tamamen iyileşme sağlanıncaya kadar ürünün kullanımına devam ediniz.

Imumax Boğaz Spreyi’nin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur ve yutulduğu takdirde herhangi bir tehlike söz konusu değildir.

3 yaşından büyük çocuklar, hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılabilir.

Şub İstanbul KBB BBC Uzmanları derneği ve TKBBV Ortak Bilimsel Toplantısı
İstanbul Marriott Hotel Asia
21
2018
Mar Sistematik Makale Yazımı Eğitimi
İstanbul
10
2018
Nis 3. İLKBAHAR TOPLANTISI
Belek/Antalya
12
2018
Ağu 3.ERA-SUMMIT
Kiev/Ukrayna
28
2018
KBB Dernek   | KBB Yeterlik Kurulu   | Kullanım Şartları
 LookUs & Online Makale